Британець зірвав джекпот у $93,6 мільйона

Британець, що багато років пропрацював на заводі, зірвав джекпот лотереї EuroMillions у розмірі 93,6 мільйона доларів.

Під час прес-конференції 58-річний Ейд Гудчайлд розповів, що після 24 років роботи на заводі в містечку Герефорд нарешті йде на пенсію, – повідомляє ВВС.

Його виграш – не найбільший в історії лотереї EuroMillions: чоловік посідає у рейтингу тільки 15 місце. Рекордну суму у 2011 році зірвали Колін і Кріс Вейр з Шотландії, які отримали понад 213 мільйонів доларів.

Пан Гудчайлд каже, що не одразу повірив у те, що він – єдиний переможець лотереї, і виграш не доведеться ділити ні з ким, – навіть після того, як отримав сповіщення від EuroMillions на свій мобільний.

“Я ще раз подивився на суму виграшу, і дійсно: там було написано, що мова про 93,6 мільйона, і що я єдиний переможець”, – каже чоловік.

“Я зателефонував батькам, вони були шоковані. Навіть зараз я не впевнений, що до них дійшло, що взагалі сталося”, – додає Гудчайлд.

Пан Гудчайлд вже має ідеї щодо того, як витрачатиме чималу суму грошей. Деякими з них він поділився з публікою.

Зокрема, він планує вирушити у “подорож мрії”, яка включатиме відвідини Великого каньйону і єгипетських пірамід.

“Я не один з тих переможців, які кажуть, що виграш нічого не змінить в моєму житті. Чорт забирай, звісно змінить! Більше ніяких робочих змін!”, – каже Гудчайлд.

Також, додає чоловік, він хоче придбати будинок, в якому обов’язково будуть басейн і джакузі.

“Я єдина дитина в батьків і вони завжди мене підтримували. Як і всі батьки, вони завжди хвилювалися за мене – через мою іпотеку, рахунки і те, як багато мені доведеться працювати, аби все це сплатити”, – розповідає Гудчайлд.

“Я вже сказав їм, що більше не доведеться відкладати гроші – настав час витрачати мої”.

Лотерея EuroMillions розігрується одразу у кількох країнах – зокрема, у Британії, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Франції, Іспанії та Португалії.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.