Болгарину Костову пробачили Крим. Бо був маленький (+відео)

Відеоблогер Анатолій Шарій знайшов докази того, що один із фаворитів “Євробачення-2017” — Крістіан Костов, який представляє Болгарію, виступав у Криму три роки тому – вже після анексії півострова. Шарій знайшов у мережі відеоролик виступу Костова у дитячому таборі “Артек” 1 червня 2014 року.

Нагадаємо, саме через відвідування Криму СБУ раніше не пустила до України російську представницю на “Євробаченні” Юлію Самойлову. Тепер Україна опинилася у дуже незручному становищі, владу цілком логічно звинувачують у вибірковому правосудді.

Згідно з прогнозами букмекерів, Крістіан Костов входить до трійки фаворитів “Євробачення-2017”. Сьогодні, 11 травня, він має виступати у другому півфіналі конкурсу з піснею Beautiful Mess. Найворогідніше і виступить. Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська випустила малозрозумілу за суттю заяву, з якої зрештою випливає, що Костов таки зможе виступати на “Євробаченні”.

“Хочу нагадати, що відповідно до ч. 3 ст. 13 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” рішення про заборону в’їзду в Україну приймається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері МІГРАЦІЇ, Службою безпеки України або ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ.

Служба безпеки України приймає рішення про заборону в’їзду в Україну іноземцям або особам без громадянства в інтересах забезпечення національної безпеки України. Рішення про заборону в’їзду в Україну особі приймається у разі, якщо є наявність достатньої інформації, отриманої в установленому законом порядку, про факт вчинення нею суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, попередження, виявлення, припинення та розкриття якого віднесено до компетенції СБ України”, – написала Гітлянська у Фейсбуку.

Щоправда, пізніше у СБУ свою м’яку позицію щодо болгарина прокоментували більш аргументовно. Мовляв, Костов виступав у Криму до прийняття закону, за яким всі громадяни інших країн мають отримувати дозвіл у Києві на в’їзд на територію анексованого півострова. До того ж, тоді йому було лише 14 років. Костов є наймолодшим учасником “Євробачення”, йому 17 років.

Доволі жорстко заступився за юного болгарина звичайно нетерпимий до російських співунів у Криму сайт-чистилище “Миротворець”.

“Перестаньте дро*** на несовершеннолетнего болгарина, выступающего на Евровидении-2017.
1. Ответственность за то, что 14-летнего певца привезли в оккупированный агрессором – Россией Крым, несут те, кто его туда привез и сопровождал.
2. Трое из этих нарушителей уже находятся в Чистилище за нелегальное проникновение на территорию Украины.
3. Вам не надоело быть ведомыми российской пропагандой баранами? Вы хорошо понимаете, о чем мы?
4. Наслаждайтесь конкурсом и не выеб***”, – йдеться у повідомленні “Миротворця” на Фейсбуку.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *