Кремль пресує російського суддю, який виніс вирок про присутність військ РФ в Україні

Піся того як російський суд вперше офіційно визнав, що війська РФ воюють проти України в Донецькій та Луганській областях Кремль запанікував і видалив із сайту Кіровського райсуду Ростова-на-Дону цей документ.

Сьогодні в Ростові триває службова перевірка у зв’язку з публікацією цього вироку про російські війська на території України. У ній бере участь, зокрема, обласний судовий департамент.

Про цю справу “Український репортер” розповідав у матеріалі:

Цей судовий процес стосувався корупції. В судовому вироку згадується присутність російських військових частин на території самопроголошених ДНР та ЛНР.


Суддею був Леонард Шолохов. Вирок ухвалили місцевому жителю Забалуєву, який працює заступником регіонального управління з військового харчування «АУП № Ростов-на-Дону» фірми «Технологія». Його визнали винним у посередництві під час передачі щомісячних хабарів у розмірі 90 тисяч рублів головному санітарному лікареві Центру державного санітарно-епідеміологічного нагляду Південного військового округу. За ці гроші чиновник не повинен був заважати постачанню продовольства російським солдатам.

Забалуєв частково визнав провину і сказав у показаннях, що до його обов’язків входили «замовлення, оплата та завантаження машин необхідним продовольством», а також «створення необхідного запасу на складі». “Дане продовольство призначалося для відправки до військових частин Збройних сил РФ, що дислокуються на території ДНР і ЛНР”, – йшлося у вироку суду.

За словами обвинуваченого, постачання продовольства до самопроголошених ДНР і ЛНР здійснювалося раз на два тижні, для чого формувалася колона з більш ніж 70 вантажівок.. Серед продуктів були борошно, консерви, свіжі овочі.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков припустив, що йдеться «про помилку тих, хто писав цей текст», оскільки «жодних Збройних сил Росії на території самопроголошених республік не було і немає».

Отже, знову традиційне – “іх там нєт”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *