Трамп звинуватив Обаму в витоках інформації з Білого дому

Американський президент Дональд Трамп впевнений, що за витоками інформації, які спрямовані на дискредитацію Білого дому і його самого, стоїть його попередник Барак Обама і люди з його оточення. Про це Трамп заявив у інтерв’ю Fox News.

Президент США висловив стурбованість, що ці витоки серйозно підривають національну безпеку США.

Раніше у своєму Твіттері господар Білого дому вже звинувачував представників Демократичної партії у витоках інформації, коли ті знову звинуватили Трампа і його команду в контактах з Росією.

Говорячи про свої “зв`язки” з РФ, американський президент знову скористався формулюванням “фейкові новини”, яке він постійно вживає для того, щоб продемонструвати, що не довіряє інформації, яку поширює частина американських ЗМІ.

“Таким чином вони намагаються відвернути увагу від своєї поразки на виборах”, – писав Трамп.

Нагадаємо, що жертвою атак з боку журналістів став колишній радник Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн, який був змушений піти у відставку.

Оглядачі вважають, що перед демократами стоїть завдання відновити свою політичну вагу і знову набрати очок, щоб продовжити боротьбу з республіканцями на проміжкових виборах до палати представників, які відбудуться наступного року.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *