Палата представників США схвалила законопроєкт, що передбачає 480 мільйонів доларів допомоги Україні

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Державного департаменту США у 2022 році, який в тому числі передбачає збільшення розміру допомоги Україні та містить поправку щодо санкцій проти “Північного потоку-2”.

Про це повідомило посольство України в США на офіційній сторінці.

На різні програми для України передбачено понад 480 млн. доларів, у тому числі 125 млн. – на безпекову допомогу.

“Згідно із законопроєктом, загальна сума коштів, які мають бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні по лінії Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм становить не менше 481,5 мільйонів доларів, що на 28,5 млн. більше, ніж у поточному році. Із зазначеного кошторису 125 мільйонів доларів будуть виділені на цілі безпекової допомоги Україні за статтею “Міжнародне військове фінансування”, що на 10 млн. більше, ніж у 2021 році”, – зазначає посольство.

Далі проєкт має бути розглянутий і схвалений у Сенаті, а після цього – підписаний президентом США.

Нагадаємо, раніше у червні Міноборони США затвердило другу частину безпекової допомоги для України обсягом $150 млн у рамках Ініціативи з допомоги задля безпеки України (USAI). Він включає навчання, консультаційну підтримку і надання озброєння та має допомогти Україні захищатися і підвищувати сумісність своїх сил із НАТО.

Серед іншого, Україна в рамках нього має отримати протиартилерійські радари та системи для боротьби з ворожими безпілотниками.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *