Нові подробиці трагедії на знімальному майданчику фільму Іржа та останні слова Галини Хатчінс

Продовжується розслідування у справі про вбивство операторки Галини Хатчінс та поранення режисера Джоела Соузи на знімальному майданчику фільму Іржа.

У ЗМІ потрапили останні слова операторки фільму Іржа Галини Хатчінс, сказані після того, як Алек Болдуїн вистрілив з реквізитної зброї та смертельно її поранив.

Про них стало відомо журналістам видання Los Angeles Times, які поспілкувалися із членами знімальної команди вестерну. Вони дізналися, що сталося на знімному майданчику за кілька секунд до фатального пострілу, а також, що відбувалося в церкві, де репетирували епізод, відразу ж після нього.

Як уже було відомо раніше, члени знімального майданчика, повернувшись з обіду, продовжили обговорювати епізод, який мали зняти. На локації в церкві перебували виконавець головної ролі Болдуїн, операторка Галина Хатчінс, режисер Джоел Соуза, а також ще кілька членів команди, серед них світлотехнік Сергій Свєтной, оператор мікрофона та ін. Алек Болдуїн намагався уявити, що він робитиме в кадрі.

«Отже», — сказав Болдуін режисерові до пострілу, — «Я думаю, я витягну зброю і скажу: «Паф!»

Потім актор витягнув зброю, яка, як його запевнив помічник режисера Девід Холлс, коли передавав, не була заряджена, і натиснув на курок. Куля пронизала груди Хатчінс і потрапила в Соузу.

«Чорт забирай, це що було? Він вистрілив», — вигукнув Болдуїн. Також повідомляється, що режисер також скрикнув.

Як розповіли виданню члени команди, на знімальному майданчику запанував хаос. Вражений Алек Болдуїн поклав зброю і подивився на поранених колег.

«Медика!», — вигукнув хтось із команди. Співробітники зібралися навколо Хатчінс, яку Сергій Свєтной, що підхопив її під час падіння, обережно вклав на землю. З грудей у неї рясно хлюпала кров.

«Я не відчуваю ніг», – сказала Хатчінс Свєтному.

Актори та члени знімальної групи щосили намагалися зупинити кровотечу. Як зазначає видання, Хатчінс весь цей час перебувала у свідомості, вона відповіла одному з колег, мікрофонному оператору, який намагався надати їй допомогу.

«Ох, це не добре», – сказав він.

«Ні», – відповіла Хатчінс. «Це не добре. Це зовсім не добре».

Через деякий час медики лікарні у Санта-Фе, куди Хатчінс доправили на гелікоптері, констатували її смерть.

Нагадаємо, експертка зі зброї фільму Іржа Ганна Гуттьєрес-Рід сказала, що не знає, яким чином бойовий патрон опинився у зброї. А помічник режисера визнав, що не перевірив зброю, перш ніж передати її Алеку Болдуїну.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *