Американське видання “TIME” присвятило Україні обкладинку нового випуску

Американське видання TIME присвятило обкладинку нового випуску свого журналу Україні.

Про це повідомляється на сайті видання.

У новому випуску, вихід якого заплановано на 14 лютого, один з матеріалів буде розповідати про ситуацію, що наразі склалася навколо України: нарощування військових сил Росії на кордонах, загроза вторгнення і підтримка від США та ЄС. Автор статті також пов’язує російську агресію зі справою “кума Путіна” нардепа Віктора Медвечука.

“Протягом 21 року перебування при владі Путін бачив Україну як братню націю, пов’язану з Росією узами віри, сім’ї, політики та тисячолітньою спільною історією. Він провів останні сім років, використовуючи всі наявні у нього інструменти, включаючи примус і відверте вторгнення, щоб зберегти ці зв’язки, оскільки український народ все більше повертається до Заходу. За винятком війни, Одним із найкращих способів, яким Путін має впливати на Україну, є Медведчук і його політична партія. Тому не повинно дивувати, що військове протистояння Росії із Заходом загострилося разом із репресіями проти його друга”, – зазначено у матеріалі.

На самій обкладинці зображений військовослужбовець у камуфляжному зимовому спорядженні, який йде вздовж бліндажу.

Нагадаємо, в американській щоденній газеті The Washington Post опублікували матеріал про тренування 130-го батальйону територіальної оборони України у Києві. Журналіст Девід Л. Стерн висвітлив історії трьох добровольців, котрі готові з власною зброєю боронити своє місто.

Також британська газета The Times опублікувала матеріал про киянку Мар’яну Жагло, котра підготувалась до можливої війни із Російською Федерацією.

Путін заявив, що він обміркує безліч варіантів, якщо Захід не виконає його вимоги щодо гарантій безпеки, які виключають розширення НАТО на Україну.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *