98-річний актор Дік Ван Дайк став найстарішим лауреатом денної премії Еммі

В ніч на суботу, 8 червня, в Лос-Анджелесі оголосили лауреатів денної премії Еммі. Сенсацією стала нагорода для 98-річного Діка Ван Дайка.

Легендарний американський актор і комік Дік Ван Дайк увійшов в історію премії Еммі, яку вручає національна академія телевізійних мистецтв і науки. Актор став найстаршим лауреатом денної премії Еммі.

Він отримав нагороду за Найкращу гостьову роль в денному драматичному серіалі Дні нашого життя (Days of Our Lives).

98-річний Дік Ван Дайк також особисто був присутній на церемонії нагородження: пройшов червоною доріжкою і отримав нагороду на сцені.

«Я почуваюся шпигуном із нічного телебачення. Я найстаріший номінант в історії. Я не можу в це повірити. Я все життя грав у старих. Якби я знав, що проживу стільки, я б краще піклувався про себе!», — пожартував Ван Дайк на рахунок отриманої нагороди, пише Variety.

«Мені 98 років, ви можете в це повірити? Це значно перевищує позначку 80 років в бізнесі. Я люблю вас», — додав він.

Попередню денну Еммі Дік Ван Дайк отримав у 1984 році за Найкращий виступ у дитячий програмі.

Дік Ван Дайк став відомий завдяки анімаційно-ігровому фільму Мері Поппінс 1964 року, де він зіграв одразу дві ролі, за що був номінований на Золотий глобус. Він також є лауреатом трьох премій Еммі за власне телешоу на телеканалі CBS. Актор також визнаний легендою студії Дісней.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *