Uvaga.ua – як на Київщині інноваційно взялися за проблеми

Проблеми Київщини, які реально хвилюють людей – стихійні звалища, ями на дорогах, забруднення повітря тощо – покликана розв’язати нова інтерактивна система uvaga.ua.  

За цією адресою в інтернеті розгорнулася електронна карта області, на якій кожен охочий може вказати проблему, котра, на його погляд, потребує негайного втручання влади.

На відкритті XIV Українського муніципального форуму Петро Порошенко навів систему «Увага» як приклад інноваційних методів управління та розширення впливу громадян на органи влади та місцевого самоврядування.

«Це програмний інструмент із точною локалізацією проблеми та чітким визначенням конкретної посадової особи, яка відповідає за її вирішення, – пояснив президент. – Не треба чекати, не треба давати роки на вирішення. Одразу, миттєво. Ми знаємо де точка проблеми, перевірили, спільно об’єдналися і цю проблему вирішили. Кожен громадянин зі свого мобільного телефону практично в один дотик отримає можливість повідомити про актуальну проблему. І не тільки повідомити, а ще й зможе відстежувати динаміку її вирішення, розуміючи хто персонально відповідає за це».

До речі, судячи із даних на сайті uvaga.ua, ця ідея належить міжфракційному депутатському об’єднанню “Київщина” Верховної Ради та Київській облдержадміністрації.

Про  проблеми Київщини читайте також:

https://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/ob-yizna-doroga-navkolo-boryspolya-peretvorylasya-na-zhahittya.html

https://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/na-kyyivshhyni-avto-yevro-syla-pokazala-kladovyshhe-vbytyh-kolis.html

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *