Переможець “Голосу країни” Іван Ганзера через ДТП не потрапив на концерт

Відомий український співак, переможець “Голосу країни” Іван Ганзера, котрий виступає для українських військових та гастролює на містами України, потрапив у ДТП.

Про це пише “24 канал”.

За кермом перебувала дружина співака Ольга. Разом вони їхали на концерт у Полтаву.

Як пояснює Іван, на дорозі їх підрізало інше авто, у якому були іноземці арабської зовнішності. Ні російською, ні українською вони не розмовляли і поводилися досить агресивно. Їхня машина була зареєстрована на окупованому Донбасі, страховки не мали. На поліцію чекали півтори години, але ніхто так і не приїхав. Тож на власний концерт не потрапили, ремонтувати авто вирішили самотужки. «Головне, що всі живі і здорові», – підсумував Іван», – ідеться в пості.

На своїй сторінці в Фейсбуку Іван написав, що це не перший випадок, коли поліція не приїжджає на виклик: “За останні 5 років два рази викликав поліцію. Не приїхала ні разу. Може спробувати зробити щось незаконне і тоді пощастить?”.

Артист випустив два альбоми і входить в топ-5 співаків, які виступають в зоні бойових дій, за що Ганзера навіть отримав спеціальну відзнаку від української армії.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *