На трасі Київ-Бориспіль демонтували пам’ятний знак. Відразу ж – маніпуляції…

Вражає маніпулятивність деяких українських медіа-ресурсів, бажання зробити з нічого суперінформацію, аби тільки читач “клікнув”… Цим вихідними окремі ЗМІ (не робитимемо їм реклами) калатають в рейку: “На въезде в столицу Украины обвалилось название города”.

Цю “гарячу” інфу підхопила – з якогось дива, ніби це важливе повідомлення соціального чи військово-політичного характеру! – потужна інформагенція, і вже пішли хвилі покруч-інформації, скаліченої новини, “інвалідської” новини.

Пані та панове з журналістськими (чи іншими) дипломами, погано навчені і не навчені (швидше – останнє), ну не дуріть людей, не робіть з нашої професії посміховисько, поважайте бодай трішки читачів, які також усе бачать, усе знають… Не “обвалилося”, “не впало”…

На швидкісній автомагістралі “Київ-Бориспіль” ремонтна бригада демонтувала знак “Київ”. Приїхала сюди з інструментами, технікою… Це бачили тисячі громадян. А ось на що було звернути увагу, то це на занадно запізнілий демонтаж цього знака, на байдужість тих, хто відповідає за цю ділянку, на відверте нехтування думками киян.

Ще рік тому на сайті столичної влади з’явилася петиція – люди вимагали від Віталія Кличка “щось зробити” із цим знаком. Петиція не набрала необхідної кількості голосів, про неї забули.

Між тим, конструкція пам’ятного знаку виглядала непривабливо, особливо після того, як зняли надпис “Місто -герой! і “золоту зірку”. “Український репортер” кілька разів звертав увагу міської влади на необхідність реконструкції цього дорожнього елементу.

Особливо перед початком Євробачення. Адже цієї трасою з аеропорту Бориспіль приїжджали та від’їжджали гості Євробачення. На жаль, дорожній знак не захотіли відремонтувати перед початком пісенного фестивалю.

Зате ось сьогодні “припекло”, його просто демонтували. Навіть не пояснили людям, що буде на цьому місці. Традиційно мають нас за дурнів, що ми усе проковтнемо. Як мовиться, інформативність владних структур, які отримують мільйони з бюджету, опустилася нижче плінтуса.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Фото автора

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *