Мер Києва Кличко обіцяє штрафувати за снігові завали

У столиці міська влада попередила: у зв’язку з погіршенням погодних умов на усіх маршрутах громадський транспорт курсуватиме без дотримання графіків руху.

В муніципалітеті стверджують, що задіяли 293 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору», 180 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, близько 90 тракторів та малої механізації «Київзеленбуду», а також техніку інших підприємств.

Окрім того, у Києві працюють 36 бригад ручного прибирання, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, що утримуються підприємствами корпорації, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів та сходові марші. У дворах житлових будинків працюють 3,8 тисячі працівників ЖЕД.

Проспект Перемоги

Утім, міська влада не називає райони, де є проблемні ділянки, не говорить і про тих , хто не може впоратися. Між тим, на сайті КМДА стверджується, що міські інспектори з благоустрою складатимуть протоколи на порушників, а це вже є підставою для накладення штрафу.

Вулиця Чорновола
Дуже “розчищений” тротуар на проспекті Перемоги

Сьогодні вранці, наприклад, на столичній вулиці Чорновола тротуари були не розчищені від снігу, за лопати змушені були взятися студенти коледжу. А підземний перехід до дитячої лікарні «Охматдит» став взагалі небезпечним. Пане Кличко, чи не час уже й показати, що в місті є жорстка і принципова влада?

Підземний перехід до “Охматдиту”. І де ж ті комунальні служби, які справно працюють, на думку мера?
Лютий березень у Києві

 

Фото «Українського репортера»

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.