МАУ відновлює прямі рейси між Україною та Польщею

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» продовжує відновлення рейсів, які були призупинені у зв’язку з впливом пандемії COVID-19.

Як повідомляє пресслужба перевізника, починаючи з 18 червня 2021 року МАУ починає польотну програму за маршрутом Київ-Варшава-Київ щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі за наступним розкладом:

Київ (KBP) – Варшава (WAW): виліт 09:55 (local time) – приліт 10:30 (local time);
Варшава (WAW) – Київ (KBP): виліт 14:05 (local time) – приліт 16:35 (local time)
Зручний розклад рейсів дозволяє забезпечити стикування з десятком міжнародних та внутрішніх рейсів через Київ, аеропорт Бориспіль. Зокрема, пасажири з Варшави зможуть зручно дістатися до та в зворотному напрямку:

ХАРКОВА (HRK) ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА (IFO) ЄРЕВАНА (EVN)
ДНІПРА (DNK) ХЕРСОНА (KHE) СТАМБУЛА (IST)
ЗАПОРІЖЖЯ (OZH) ТБІЛІСІ (TBS) ДУБАЙ (DXB)
ЛЬВОВА (LWO) БАТУМІ (BUS) БАКУ (GYD)
ОДЕСИ (ODS) ТЕЛЬ-АВІВА (TLV) КАЇРА (CAI)
КИШИНЕВА (KIV)
Ціни за маршрутом Київ-Варшава стартують від 908 UAH, Варшава – Київ від 29 EUR в одну сторону. Забронювати квиток можна на офіційному сайті МАУ.

Нагадуємо, що при перетині кордонів наразі діють епідеміологічні обмеження, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням. Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *