Голосіївський проспект не повинен стати “душогубкою”

Голосіївський проспект. Українську столицю душать транспортні затори. Якщо раніше корки виникали або у години пік, або під час негоди, то сьогодні спостерігаємо майже тотальне запрудження автівками міських вулиць та проспектів.

Мости через Дніпро — суцільні нерви, тут — постійна автоштовханина. Центральні вулиці, особливо у Печерському, Шевченківському районах, у жахливих тромбах.

Ще й водії паркуються, як їм заманеться. Навіть на проїжджій частині. Розчистити вулиці міг би допомогти міській владі так званий закон про евакуатори. Однак парламент вперто не бажає приймати такий документ.

Час од часу муніципалітет розповідає киянам про те, яким чином планує вирішити проблему заторів, як намагається зробити місто комфортним для усіх. На жаль, ініціатори таких планів не завжди радяться з громадою.

Скажімо, днями обурені громадські активісти прийшли під стіни КМДА й заявили: вони — категорично проти розширення Голосіївського проспекту до восьми смуг.

Бо вважають, що така ініціатива зашкодить і довкіллю, і мешканцям міста. Деякі протестувальники одягнули білі халати й розповіли журналістам, що намагаються “вилікувати владу від транспортної істерії”.

Микола СЕНЧУК
Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *