Ребров дав 30 мільйонів гривень на заставу для Єрмака. Хто ще вносив кошти?

Станом на першу полону дня, 15 травня, колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак залишається у СІЗО. Повну суму застави за нього так і не зібрали. Як стало відомо, колишній тренер київського «Динамо» і національної збірної Сергій Ребров дав 30 млн грн на заставу Єрмаку. Про це повідомляють «Схеми» з посиланням на джерела у правоохоронних органах. «Цей внесок зробив Сергій Станіславович Ребров. Згідно з базами даних, які є в розпорядженні журналістів, в Україні усього одна людина з таким ПІБ (другий тезка вже покійний). Це — відомий багаторічний футболіст київського „Динамо“, тренер,…

Читати далі

Єрмаку повідомили про підозру

НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку у справі про легалізацію 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом. “НАБУ і САП викрили організовану групу, причетну до легалізації 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом. За даними НАБУ, у 2018 році “Че Гевара” (за даними УП, під цим прізвиськом у розслідуванні фігурує колишній віцепрем’єр-міністр та ексголова “Нафтогазу” Олексій Чернишов) увійшов у склад засновників TОВ BLOОM Development. Влітку 2019 року це товариство придбало у Козинської сільради на Київщині понад 4 га землі, яка й…

Читати далі