Звернення до українських моряків, яких російські агресори злочинно захопили в полон

Дорогі сини і онуки — гордість і слава ВМС України!

Сьогодні ваші імена знають вся Україна і світ. Своєю мужністю і витримкою ви не дозволили “божевільному з ядерною кнопкою” Путіну розпочати масштабне вторгнення російських військ в Україну, з метою пробити сухопутний коридор в 100-120 км вздовж Азовського узбережжя, який би з’єднав фашистську Росію з анексованим Кримом і виходом до Придністров’я, де знаходиться військова база агресора, а можливо і повної окупації південно-східних областей України (підтвердженням цього є карти ГШ ЗС РФ). Це  своєю чергою створило б реальну загрозу воєнної агресії Росії проти всієї Східної Європи. Світ міг опинитися на грані початку ядерної війни.

Сухопутний коридор, який Росія планувала захопити (карта ГШ ЗС РФ).
Карта ГШ ЗС РФ з планом окупації східних і південних областей України.

25 листопада 2018 року за наказом Путіна ЗС Росії вчинили відвертий, не прихований провокаційний акт воєнної агресії проти України — збройний напад на корабельну групу Військово-Морських Сил ЗС України в Керченській протоці (в нейтральних водах), у якому взяли участь десять військових катерів, а також бойові гелікоптери і літаки ВКС РФ. Після застосування зброї, у тому числі і випущених некерованих ракет з літака на ураження та пошкодження українських військових катерів і поранення моряків, війська спеціального призначення ФСБ РФ захопили два катера і буксир і взяли в полон 24 українських моряків і офіцерів, які наразі незаконно арештовані і перебувають в слідчих ізоляторах Росії.

Відео: перехоплені переговори про атаку росіян на українські кораблі:

https://youtu.be/eNOObaF3qDg

 

 

 

 

На момент збройного нападу на українські катери МО Росії вздовж державного кордону України, на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, в анексованому Криму розгорнуло наземне угрупування загальною чисельністю понад 80 тисяч військовослужбовців, близько 1400 артилерійських і ракетних систем залпового вогню, 900 танків, 2300 бойових броньованих машин, більше  500 літаків та 300 гелікоптерів. В акваторіях Чорного, Азовського та Егейського морів знаходилося понад 80 кораблів і 8 підводних човнів, в тому числі ударних — 23 кораблі, 6 підводних човнів.

Див. відео

Шановні моряки, старшини, мічмани і офіцери, щоб вам не говорили російські слідчі, прокурори, судді та політикани в Україні, ви діяли високо професійно, законно, відповідно до норм міжнародного морського права та чинних договорів! Ніяких злочинів проти Росії чи на її території ви не вчиняли!

Згідно з Женевською конвенцією “Про поводження з військовополоненими” від 12 серпня 1949 року (ратифікована Україною, Закон № 3413-ІV від 08.02.2006 р.) ви є військовополоненими.

Ви не можете бути ні підозрюваними, ні обвинуваченими, ні засудженими за Кримінальним кодексом РФ.

На вашій стороні Правда, а значить і Бог! Пам’ятайте:”Бог не в силі, Бог у правді!”

Свого часу комуністична пропаганда Радянського Союзу видумала міф про “28 героїв-панфіловців”, які захищали Москву в 1941 році від німецьких фашистських загарбників…

Ви — 24 воїна Світла — не міф! Ви – реальні люди!

З бронекатера «Бердянськ»:

 • Роман Мокряк, лейтенант, 1986 р.н. Кіровоградська область
 • Юрій Без’язичний, старший матрос, 1990 р.н., Одеська область
 • Андрій Артеменко, старший матрос, 1994 р.н., Кіровоградська область
 • Андрій Ейдер, матрос, 1999 р.н., Одеса
 • Богдан Головаш, старший матрос, 1996 р.н., Полтавська область
 • Денис Гриценко, капітан 2 рангу, 1984 р.н., Миколаїв.

З бронекатера «Нікополь»:

 • Богдан Небилиця, старший лейтенант, 1994 р.н., Сумська область
 • В’ячеслав Зінченко, старший матрос, 1998 р.н., Кишинів
 • Сергій Цибізов, матрос, 1997 р.н., Хмельницька область
 • Сергій Попов, капітан лейтенант, 1991 р.н., Донецька область
 • Владислав Костишин, 1994 р.н., Черкаська область
 • Андрій Оприско, старший матрос, 1971 р.н., Львівська область.

Рейдовий буксир «Яни Капу»:

 • Олег Мельничук, старшина, 1995 р.н., командир рейдового буксира, Черкаська область
 • Михайло Власюк, старший матрос, 1984 р.н., Київ
 • Безпальченко Віктор, старший матрос, 1987 р.н., Херсонська область
 • Терещенко Володимир, старший матрос, 1994 р.н., Дніпро
 • Семидоцький Євген, матрос, 1998 р.н., Луганська область.

Додатково на борту знаходилися:

 • Володимир Лісовий, капітан 3-го рангу, Севастополь
 • Андрій Шевченко, мічман
 • Володимир Варімез, старший матрос, 1992 р.н., Одеська область
 • Сергій Чуліба, старшина, 1992 р.н., Херсонська область
 • Юрій Будз, мічман, 1972 р.н., Одеса.

А також мої колеги – два офіцери військової контррозвідки СБУ, один з яких отримав тяжке поранення (їх прізвищ не називаю з відомих причин).

Ви — 24 воїна Світла — є справжні герої-українці, які захищають не лише Україну, а і всю Європу від кровожерливої фашистської Росії — останньої імперії Зла. Сподіваюсь, що Європа нарешті зрозуміє це!

Весь світ — від звичайних простих людей і до міжнародних організацій став на вашу підтримку, захист і вимагає негайного звільнення вас з російського полону. Українці по всій території нашої країни і за її межами, ваші бойові побратими з передової лінії фронту підтримують вас і ваших рідних, хто як тільки може. Від зворушливих теплих слів і вчинків людей на вашу адресу на очах з’являються сльози…

Як батько трьох дітей і дід чотирьох онуків (старшому — 17 років), який душевно пережив поранення молодшого сина (38 років) в зоні бойових дій АТО, я вас всіх пригортаю до себе, щоб захистити і вберегти, низько вклоняюсь в ноги вашим батькам за те, що виховали таких синів — вірних захисників нашої рідної неньки України.

Спільними зусиллями ми звільнимо вас з лап дикої ординської Московії!

Ваше звільнення, як і звільнення всіх українських політв’язнів, має стати першочерговим завданням Президента України Петра Порошенка і світової спільноти!

Це буде не легко. Вас захопив в полон фашистський режим, яким майже 20 років керує,  за висновками експертів, психопат-шизофренік, з явними ознаками педофілії і садистськими розладами здоров’я, страждає манією величі і почуттям маніакального страху за своє життя на межі тваринного інстинкту самозбереження, всесвітній брехун, вбивця, м’ясник, головоріз, терорист, карлик з чорною  душею по коліна і лікті в крові, чекіст з риб’ячими очима — Путін, а за твердженням  богословів — Антихрист, у якого ввійшов Сатана, який мріє стати Володарем Світу. Не бути цьому!

Путін такий боягуз, що навіть побоявся поговорити по телефону з нашим Президентом Петром Порошенком з приводу вашого звільнення.

Дорогі моряки і мої колеги з військової контррозвідки, на вас буде чинитись самий різноманітний моральний, психологічний, психічний, не виключаю, що і фізичний тиск з застосуванням тортур і психотропних речовин, щоб вибити з вас неправдиві свідчення, схилити перейти на бік ворога та змусити зачитати продиктовані вам політичні заяви (що категорично заборонено Женевською конвенцією). Звичайно, будуть і  спроби завербувати вас таємними агентами ФСБ або ГРУ. В такому випадку ви знаєте, що робити.

Згідно із зазначеною Конвенцією (ст.17), ви, як  військовополонені, під час допиту повинні повідомити лише своє прізвище, ім’я, дату народження, військове звання, особовий номер і номер військової частини. І жодного слова більше! 

“Кожний військовополонений   під   час   допиту   зобов’язаний повідомити  лише  своє  прізвище,  ім’я та військове звання,  дату народження та армійський,  полковий,  особовий чи  серійний  номер або,  якщо  цього  немає,  іншу  рівноцінну  інформацію.  Якщо він свідомо порушує це правило,  то цим він  може  зумовити  обмеження переваг, які надаються відповідно до його звання або статусу.

Будь-які фізичні  чи  моральні тортури та будь-яка інша форма примусу  не  можуть  застосовуватися  до  військовополонених   для одержання  від них будь-яких відомостей.  Військовополоненим,  які відмовляються відповідати,  не  можна  погрожувати,  не  можна  їх ображати, переслідувати або вдаватися до обмежень їхніх прав.

 Допит військовополонених   здійснюється   мовою,   яку   вони розуміють” (стаття 17 Женевської конвенції).

Пораненим бажаю якнайшвидшого одужання!

Відчуття страху — це нормальна психологічна реакція здорового організму.Витримайте, не зламайтесь! Так, це буде дуже тяжко, особливо, якщо врахувати сучасні “медичні методи” обробки свідомості людини під глибоким сеансом гіпнозу і застосуванням психотропних речовин.  Фізично людину вбити легко, але зламати її Дух, силу волі не під силу нікому, окрім неї самої.

Вірю, що ви не зламаєтесь! Як не зламалися Олег Сенцов, Ахтем Чийгоз, Ільмі Умеров, Володимир Балух, Микола Карп’юк та десятки інших українських політв’язнів, які знаходяться в застінках російського гестапо. 

В умовах полону ваша найсильніша зброя — це незламна віра у своє звільнення, за яке бореться весь цивілізований світ та непохитна віра у нашу спільну Українську Перемогу над путінським фашизмом!

Посміхайтесь у вічі своїм ворогам! На вашому боці Правда і Бог, ваші рідні і українці, Україна і світ!

У ситуації, яка склалася у зв’язку з відкритою воєнною агресією фашистської Росії проти України, відповідно до норм міжнародного права, законів війни та національного законодавства України, фізична ліквідація Путіна буде легітимною, правовою і законною, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією  вбивства терориста № 1 Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ РФ Лаврова, “виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону”).

Кожен громадянин України має не лише право, а й конституційний обов’язок знищити агресора, який посягнув на Вітчизну, її незалежність і територіальну цілісність!

Свого часу, на одному з телевізійних каналів я публічно заявив: ”При найменшій нагоді знищу Путіна особисто! Рівень моєї підготовки дозволяє це зробити голими руками. З двійником не сплутаю”.

Відео – “знищу Путіна особисто”: 

 

Наші пращури — орії-руси залишили нам, українцям, своїм нащадкам, одну з головних заповідей: ”Ворога роду твого знищуй без пощади!”.

Ми, українці, вистоїмо у війні з російським агресором, здобудемо перемогу над ворогом і повернемо до складу України анексований Крим і окуповані території Донбасу. Російська імперія розвалиться в наслідок національно-визвольної боротьби поневолених народів, для яких Україна буде взірцем демократичної держави.

У недалекому майбутньому Україна постане як духовний православний та інтелектуальний центр об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу. Так буде!

Вітаю вас, дорогі воїни Світла і всіх українців з Духовною незалежністю — наданням Вселенським патріархатом Томосу про автокефалію Українській православній церкві!

Слава Україні! Героям морякам Слава! Слава Нації! Смерть ворогам і Путіну!

Волю українським військовополоненим і політв’язням, які знаходяться в російських катівнях і тюрмах!

З великою вдячністю, повагою і любов’ю до вас.

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,
Герой України, генерал-лейтенант СБУ, почесний голова Спілки офіцерів України

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань


1 коментар до “Звернення до українських моряків, яких російські агресори злочинно захопили в полон

 • 30.11.2018 о 08:12
  Permalink

  Підтримуємо кожне Ваше слово! Вболіваємо за наших моряків !

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *