Затриманий зізнався, що задушив 11-річну Дарію, а одяг спалив

Затриманий за підозрою у вбивстві 11-річної Дарії Лук’яненко житель Іванівки Одеської області Микола Т зізнався у скоєному.

Про це повідомив заступник глави Нацполіціі В’ячеслав Аброськін, пише “Думская“.

За його словами, 22-річний Микола ніде не вчиться і не працює, вів замкнутий спосіб життя, багато часу проводив за комп’ютером. Його батьки працюють на ринку.

Хлопець розповів, що затягнув дівчинку в дім, задушив її, після чого роздягнув і кинув тіло у вигрібну яму.

Одяг її він спалив.

За даними “Думської”, правоохоронці опитували чоловіка вже в перший день пошуків Даші. Однак тоді він не привернув їхньої уваги, хоча дитина зникла біля його дому, сусіди чули дитячий крик і бачили, що Микола щось палив.

Він же пропонував одній із пошукових груп показати, де нібито треба шукати дівчинку.

Раніше В’ячеслав Аброськін написав у Фейсбуку, що Дарію Лук’яненко, ймовірно, було вбито одразу після викрадення, ще 13 червня.

“За ці дні була виконана колосальна робота, по крупицях щодня збирали необхідну інформацію, знайти дитину та встановити особу злочинця вдалося тільки після збору всієї необхідної інформації, яка дозволила посекундно відновити рух дівчинки від ринку у напрямку до школи 13.06.2019”, – зазначив він.

“Ми опитали більше 2000 мешканців селища, ми провели огляд тисячі квадратних метрів місцевості”, – повідомив перший заступник голови Нацполіції.

“Ми всі разом прожили ці п`ять днів активних пошуків дитини з надією знайти її живою, але сьогодні ми розуміємо, що покидьок знущався та вбив дитину практично відразу після її викрадення”, – написав Аброськін.

Він висловив співчуття батькам дівчинки.

Аброськін подякував за допомогу поліції в розшуку Дарії жителям смт. Іванівка і своїм колегам.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *