Заступника голови Херсонської облдержадміністрації допитали на поліграфі у справі Гандзюк

Заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук дав свідчення на поліграфі у справі Катерини Гандзюк.

“Сьогодні, 29 березня, заступник голови Херсонської ОДА, депутат Херсонської обласної ради Євген Миколайович Рищук перебував близько шести годин у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз на проведенні психологічної експертизи із застосуванням комп’ютерного поліграфа «По справі Катерини Гандзюк». Євген Рищук дав згоду на проведення цієї експертизи в СБУ України ще місяць тому, дата СБУ була призначена на 29 березня”, – повідомляє Укрінформ, з посиланням на видання “Херсонщина за день”.

Як розповів сам Рищук, його опитували близько шести годин з невеликими перервами. В основному запитання стосувалися, чи знав він Катерину Гандзюк, як до неї ставився та про ліс.

“Я буду робити все, щоб добитися правди”, – сказав Рищук.

28 березня у Херсоні активісти руху «Хто замовив Катю Гандзюк» перед спецпоказом фільму «Гандзюк: системне вбивство», провели акцію перед входом у будівлю, де розташовані облдержадміністрація та облрада. Вони також побували біля будівлі ГУ Нацполіції в області та будинків, де живуть Рищук та голова облради Владислав Мангер.

Невідомі особи обмалювали паркан, кидали вибухові пакети просто на дах його будинку.

Рищук у лютому був тимчасово відсторонений від посади заступника голови ОДА на час розслідування справи про вбивство Гандзюк.

Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою біля під’їзду власного будинку в Херсоні. Жінка перенесла кілька операцій, однак та 4 листопада 2018 року померла.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *