Як українці оплачують комунальні послуги. Дані статистики

Згідно з даними Держстату, у лютому 2018 року населенню за спожиті житлово-комунальні послуги (без електроенергії) до сплати було нараховано 13,7 мільярда гривень, з яких сплачено 10,3 мільярда або 75,3% від обсягу нарахованої за лютий суми.

За електроенергію (з урахуванням погашення боргу попередніх періодів) у звітному місяці сплачено три мільярди гивень або 111,5% від нарахованої суми.

Усього з початку року рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг склав 71,7%. Зокрема, за постачання природного газу в січні-лютому поточного року сплачено 67,5% обсягу нарахованої суми, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 69,7%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 88,6%, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 99,5% та за вивезення побутових відходів – 94,7%.

Станом на кінець лютого загальний обсяг заборгованості населення за спожиті послуги склав 40,6 млрд. грн., що на 3,7 млрд. грн. або на 10,0% більше, ніж місяцем раніше.


У січні-лютому 2018 року стовідсоткового рівня оплати житлово-комунальних послуг (без рахунків за електроенергію) не було забезпечено у жодному з регіонів України.

Олег ПЕНДЗИН, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.