Як дитсадок “Чебурашка” перетворили на “Беркут”. Комбінації на Київщині

Стало відомо про дивовижну комбінацію, яку варто назвати, мабуть, аферою. Броварська місцева прокуратура виявила суттєві порушення вимог земельного законодавства у справі “Чебурашка”.

Колись у Броварах діяв дитсадок “Чебурашка”. Але чиновникам забаглося передати будівлю лиховісному “Беркуту”. Отже, балансоутримувач дошкільного навчального закладу «Чебурашка» у 1999 році, виконуючи спільний наказ Фонду державного майна України та Міністерства внутрішніх справ, передав дитсадок МВС України для розташування штабу підрозділу «Беркут». Згодом “Чебурашку” рішенням міністерства було списано з балансу “Беркуту” та знесено.

Окрім того, у 2005 році рішенням Броварської міської ради надано в постійне користування окремому батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУ МВС України в Київській області земельну ділянку навчального закладу площею понад 0,5 га вартістю майже 12,5 млн грн для обслуговування нежитлової будівлі закладу.

Прокуратура з’ясувала: незважаючи на те, що діяльність «Беркуту» припинено, спірна земельна ділянка продовжує перебувати у постійному користуванні ГУ МВС України в Київській області та у державній власності в особі розпорядника Київської обласної державної адміністрації. Більш того, сьогодні, на земельній ділянці здійснюється будівництво багатоквартирного житлового комплексу.

Таким чином, передбачені законом підстави для перебування вказаної земельної ділянки у постійному користуванні правоохоронного органу відсутні, а земельна ділянка використовується всупереч її цільовому призначенню.

Броварська місцева прокуратура пред’явила позов про припинення права постійного користування земельною ділянкою дошкільного навчального закладу «Чебурашка» площею понад 0,5 га в інтересах держави в особі Київської обласної державної адміністрації, у зв’язку з її використанням не за цільовим призначенням.

Від редакції додамо. Чи не пора назвати чиновників, які дали дозвіл на цю аферу? Кому дісталася ділянка? Хто зводить “висотку”? Чому не розпочато кримінальне провадження? Що скаже генпрокурор Юрій Луценко?

Фото із сайту http://brovary.pravo-znaty.org.ua

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *