Виставка-аукціон художніх робіт «Обіймаю тебе, оновлена Україно» стала цікавою подією на Київщині

Виставка-аукціон художніх робіт «Обіймаю тебе, оновлена Україно» стала цікавою подією в місті-герої Гостомелі і першим кроком початку Міжнародного проєкту «Діти Гостомельщини: простори мрій та творення». Представлено роботи талановитих дітей цього краю, з інших куточків країни, з-за кордону, а також знаних митців України і зарубіжжя.

У цієї інціативи є благородна мета – розкриття і розвиток духовного, творчого потенціалу дітей війни, їх адаптація до нових, позитивних умов життя, мотивація чинити добро і милосердя, плекання любові до рідного краю. На цьому якраз і наголосив під час відкриття виставки лідер Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Ігор Найда.

Присутні з цікавістю оглянули картини, малюнки, художні світлини, вироби декоративно-прикладного мистецтва (дерево, глина, скло, папір тощо), які відображають позитивні емоції та очікування дітей, їхній прояв доброти, почуття дружби, ентузіазму творення прекрасного, любові до життя в омріяній Україні.

А допомагають розкривати юні таланти знані в Україні та зарубіжжі митці: народний художник України Валерій Франчук (Україна – Польща), художники Хелен Поліщук (Україна – Канада), Джованна Джадік (Україна – Франція), Наталка Полтавець, Віталій Хома (Україна), мистецтвознавець Олена Диба (Україна – Хорватія), культурні менеджери Іван Степурін, Тетяна Колесніченко, Катерина Павленко (Україна).

Дітей, батьків, педагогів, присутніх гостей вітали учасники події, зокрема до цього дійства у прямому ефірі долучився гість з-за кордону, народний художник України Валерій Франчук, який високо оцінив дитячі художні роботи, побажав творцям творчого натхнення і віри в перемогу над рашизмом.

Керівник проєкту “Діти – Війна – Україна” Ольга Ходацька прочитала авторський вірш «Обіймаю тебе, Україно», ідея якого – любити людей і Вкраїну, свято вірити у добро, красу, істину і разом наближати перемогу.

Електронною поштою свої вітання надіслала Хелен Поліщук, художниця, продюсер, керівник ASTRAPRODUCTION (Україна – Канада), окрилена розкішшю спілкування з талановитими дітьми Гостомельщини, побажала їм добра, милосердя і нових креативних ідей. Картина-оберіг пані Хелен (Торонто) теж представлена на аукціоні, виручені гроші з її продажу будуть направлені на допомогу Збройним Силам України.

Режисер Олена Диба (Україна –Хорватія), попередньо вітаючи учасників АРТ-Колекції «СТІЛЬНИК», яка стала для дітей чарунком краси, добротворення, любові до людей та оновленої України, представила фільм про талановиту дівчинку-переселенку з Гостомеля Тетяну Карпушу (13 років), картина якої теж є у цій залі.

Окрасою відкриття виставки були душевні українські пісні, смаколики, цікаві вікторини і розваги для талановитих дітей, які, представляючи свої роботи, були окрилені творчістю, позитивною атмосферою і подарунками від Святого Миколая.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”