Володимиру Балуху – 50. Найбільше його бажання – бути вдома, з рідними

Колишній політв’язень, кримчанин Володимира Балух повідомив, що в день свого 50-річчя, яке він святкує 8 лютого, найкращим подарунком для нього було б «відсвяткувати в колі близьких».

Про це він розповів в інтерв’ю Крим.Реалії.

«Кращий подарунок для мене був би – відсвяткувати цей день у колі близьких – з мамою, з сином, онуком, сім’єю. Але на даний момент це неможливо, а матеріальних подарунків – не хочу, хочу душевного спокою. Сьогодні зустрінемося з другом дитинства, це для мене важливо. Масштабних святкування не починаю, хоч і дата суттєва – 50 років, в останній раз я так душевно з друзями відзначав 45 років », – поділився кримчанин.

Колишній політв’язень згадав, як, перебуваючи в російській в’язниці в 2019 році, дізнався про те, що в честь його дня народження на Майдані Незалежності вивішували банер, щоб підтримати.

«У мене був зв’язок і мені розповіли, як все проходило. Я дякую всім. Навіть неможливо уявити, скільки людей за мене переживали тоді і зараз, в зв’язку з останніми подіями, допомагали мені. Всім моя найдушевніша подяка, хочу всім побажати мудрості і здоров’я », – сказав Балух.

Він також розповів, що щодня розмовляє зі своєю сім’єю в Криму.

«Мама. У неї був складний життєвий шлях і легко їй бути не може. Онук привіт передає, говорить «дід». Йому вже скоро два, а я його ще жодного разу не тримав на руках, буде радість, коли зустрінемося, це буде дуже потужний момент для мене. Живу в передчутті зустрічі », – резюмував Володимир Балух.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *