Відсьогодні у столичному громадському транспорті запрацював безкоштовний Wi-Fi

30 травня у наземному громадському транспорті Києва запрацював  безкоштовний Wi-Fi. Вільний вихід у світову мережу для киян став можливий завдяки співпраці комунального підприємства “Київпастранс” і Київської міської державної адміністрації з компанією “eWiFi”.

“Станом на сьогодні вже в усіх одиницях наземного транспорту – автобусах, тролейбусах та трамваях – є безкоштовний Wi-Fi від компанії “eWiFi”. Ця компанія гарантує Wi-Fi за технологією LTE зі швидкістю до 4 Мб/с для кожного клієнта.

Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, то на швидкість це не впливатиме. Якщо пасажирів у салоні буде менше, то швидкість мережі може бути більшою, ніж 4 Мб/с”, – розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За словами директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрія Назарова,

Сьогодні Wi-Fi модемами обладнаний увесь комунальний наземний пасажирський транспорт – 1 211 одиниць. У кожному салоні встановлений один роутер із модемом. Точка доступу є в салоні та автоматично пропонуватиметься пасажирам. Весь транспорт з Wi-Fi позначений наклейками з відповідним знаком.

“Для бюджету міста це нічого не коштує. Обладнання компанія “eWiFi” встановлює власним коштом. Між КМДА, КП “Київпастранс” і “eWiFi” підписано договір про співпрацю.

Вигода компанії у тому, що під час підключення до мережі буде транслюватись 10-секундне рекламне повідомлення”, – пояснив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *