Від коронавірусу помер медик з тернопільської лікарні

Від COVID-19 помер анестезіолог-реаніматолог Тернопільської центральної районної лікарні Олег Петренко. Серце медика припинило битися 8 жовтня.

«На 67-му році передчасно пішов із життя лікар-анестезіолог-реаніматолог Петренко Олег Васильович», — повідомили в упpавлінні охоpони здоpов’я облдеpжадмініcтpації.

Зазначено, що це вже шоста смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.

«Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне — смерть близької людини. Медика, який до останнього рятував інших від COVID-19. Сам не зміг…

Світла пам’ять про Олега Васильовича, справжнього громадянина та медика назавжди залишиться в серцях усіх, хто з ним працював, спілкувався і щиро поважав за його працю і відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів. Вічна пам’ять!”, — йдеться у повідомленні.

У центральній районній лікарні Олег Петренко працював з 2006 року. Двічі перебував у Лівії, як медик за контрактом. Остаточно повернувся працювати в Тернопільську ЦРЛ у 2017 році.

Свого часу працював лікарем-анестезіологом у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії ТМКЛ № 3 та Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *