Ветерани АТО отримали нові квартири у Києві

У Києві тринадцятьом ветеранам АТО вручили ключі від нових квартир. Загалом за останніх чотири роки житлом забезпечено 393 ветерани АТО.

Мер Києва Віталій Кличко відзвітував про виконання міською владою програм з підтримки учасників АТО перед активом ветеранської спільноти столиці. Також він вручив ключі від нових квартир, – повідомляється на сайті Київської мерії.

“Станом на 2018 рік пільги отримують майже 27 з половиною тисяч киян-учасників АТО та членів їх сімей. Для порівняння, у 2014 році отримували трохи більше трьох тисяч осіб. Більш як 250 мільйони гривень ми спрямували на щорічну матеріальну допомогу у 2018 році. У 2014 році цифра не складала і 10 мільйонів”, – сказав Кличко.

Мер столиці зазначив, що в 2019 році додатково виділено майже 13,5 мільйона гривень на матеріальну допомогу учасникам АТО і членам їхніх сімей.

На сьогоднішній день фінансується щомісячна матеріальна допомога дітям; забезпечення проїзними квитками; компенсація оплати за комунальні послуги; лікування, реабілітація, оздоровлення; освітні гарантії.

«Так, ми розуміємо, що та допомога, яку сьогодні надає місто, – найменше, що ми можемо зробити для наших захисників. Але, повірте, намагаємося у цій ситуації забезпечити все, що від нас залежить. Бо наше завдання, аби кожен ветеран АТО, кожен захисник України отримав допомогу, якої потребує», – підкреслив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що місто активно використовує досвід ветеранів АТО в забезпеченні правопорядку та безпеки на вулицях і об’єктах столиці.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.