ВДНГ запрошує на Різдвяну фабрику мрій

Днями на ВДНГ відкрилася Різдвяна фабрика мрій – проєкт Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас. Після двох років перерви локація відновила свою роботу.

Про це повідомляється на сайті ВДНГ.

Проте, це не проста фабрика, а місто, де ельфи вчать дітей здійснювати свої найзаповітніші мрії, а дорослих — вірити у дива.
Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста, де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати мрію і зробити декілька фантастичних фотографій, випити кави з десертами.

Вхід на фабрику теж розташований на площі, де на вас вже буде чекати ельф-екскурсовод. Всі майстерні казкової фабрики виглядають, як справжнє виробництво. Тут є і кабінет головного ельфа Гукаса, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: розпалювач вогню, за допомогою якого видуваються ялинкові прикраси, спеціальна ванна для їх сріблення, величезна машина для фарбування іграшок, ціла майстерня з розпису готових кульок, і найголовніше — зірковий небосхил, на якому ви зможете записати свою найзаповітнішу мрію! Чим? Тим, чим палають зірки, звісно — світлом!

Наприкінці екскурсії кожен з вас отримає набір для створення мрій зі своєю власною кулькою, яку можна наділити своєю особливою мрією, розфарбувати її вдома і повісити на саму верхівку новорічної ялинки, – йдеться у повідомленні.

А ще у казковому місті ельфів працюватиме Різдвяний магазин, де зможете придбати неймовірні ялинкові прикраси для вашої новорічної ялинки.шу відвідувачі потрапляють на святкову площу казкового міста, де живуть і працюють «ельфи».

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *