Вчені довели – гомеопатія не працює

Національна рада здоров’я та медичних досліджень Австралії (Australia’s National Health and Medical Research Council) проаналізувала понад 1800 досліджень з гомеопатії і довела, що “альтернативне лікування, яке спирається на суперрозбавлені речовини та принцип “клин клином вибивають”,  є абсолютно неефективним.

Австралійське дослідження є першим, яке спирається на такий широкий огляд медичної літератури. Автори дослідження занепокоєні тим, що люди продовжують обирати альтернативне лікування, розроблене 200 років тому німецьким лікарем “з відсутнім інтересом до детальної патології, а також до звичайної діагностики та лікування”,  замість доказової медицини.

Голова Національної ради здоров’я та медичних досліджень Австралії сподівається, що ці висновки призведуть до змін у системі охорони здоров’я та фармацевтики у всьому світі. Водночас визнав, що “буде група людей, які не реагуватимуть на цю доповідь та говоритимуть, що це все змова”.

У лютому 2015 року видання National Health Interview Survey повідомляло, що в 2012 році у всьому світі відбулося “невелике, але значне” збільшення використання гомеопатії.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.