Вбивство дитини депутата Соболєва: Грановський заявив, що готовий пройти поліграф

Екснардеп від БПП Олександр Грановський заявив, що готовий пройти перевірку на поліграфі, щоб допомогти в розслідуванні вбивства трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва.

Про це він повідомив у Фейсбуку.

“Слава, я не так вихований, щоб хоч на секунду замислитися про подібне. Але в такі важкі для тебе хвилини ціна слів, ймовірно, дуже низька. Ті, хто підкинув Славі таку версію – мерзотники. Але і це не так важливо зараз. Я звичайно ж приймаю пропозицію пройти перевірку на поліграфі, щоб якомога скоріше відсікти таку версію”, – написав Грановський.

Грановський також додав, що спробував зв’язатися з близькою Соболєву людиною з метою організації такої перевірки, а також пообіцяв відповісти на питання щодо фінансування медійної атаки проти Соболєва.

Нагадаємо, що 1 грудня ввечері на перехресті вулиць Льва Толстого і Тарасівської було скоєно обстріл автомобіля, в якому перебував депутат Київради В’ячеслав Соболєв із сім’єю. Унаслідок обстрілу було смертельно поранено 3-річного сина Соболєва.

Поліція затримала підозрюваних – молодиків 18 і 19 років – та назвала одну з основних версій – фінансово-господарську діяльність Соболєва.
Суд заарештував обох підозрюваних у справі вбивства сина депутата Соболєва.

В’ячеслав Соболєв назвав прізвища людей, яких просить пройти перевірку на поліграфі щодо замаху на нього, внаслідок якого загинув його трирічний син.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *