Вандали викрали меморіальну дошку Іванові Миколайчуку

На превеликий жаль, у Києві будинок по вулиці Івана Миколайчука, 5 вже без меморіальної дошки на честь легендарного актора, режисера, сценариста, бо поцупили…

Вандали зірвали пам’ятну дошку Іванові Миколайчуку. Її автор – скульптор Анатолій Фуженко (1936-1999 рр.). Про це написав у Фейсбуку голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач.

За його словами, «всі необхідні заяви до правоохоронних органів було зроблено, а Національна спілка кінематографістів звернулася навіть до керівництва МВС з проханням зробити все, аби злочинців розшукали.

Поки що не відомо про жодні результати пошуків. Втім, одне зрозуміло вже зараз – меморіальну дошку не повернути. Треба подумати про те, як виготовити нову – чи копію Фуженкового варіанту, чи подумати про нову дошку, уже не в металі…».

КОМЕНТАРІ ІЗ СОЦМЕРЕЖ

Зоя Загородня:

– Вандалізм, наруга, безпам’ятство… Дикунство, деградація, дебілізація… Тонни-гори сміття, бруду, сморід, сплюндровані газони, запруджені- перекриті тротуари й підземні переходи, тютюнопаління під знаком заборони… Куди прямуємо й де гідність?

Вячеслав Романовський:

– Яка ганьба! Невже для них нема нічого святого? Справжня людина, навіть голодуючи, не може вчинити щось подібне… Ті крадії не мають права називатися українцями, вони – зло, яке треба рішуче викорчовувати з нашої землі.

Valentyna Samchenko:

– Повідомлення Сергія Тримбача знову нагадало, що для деяких людей нема нічого святого і що правоохоронці не можуть оперативно реагувати на паплюження пам’яті.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *