В Україні з квітня підвищать пенсії, але не всім

У квітні в Україні підвищать виплати працюючим пенсіонерам. Таких в країні налічується 2,5 млн. людей, але пенсії не перерахують “новачкам”, які оформилися як пенсіонери з квітня 2019-го по квітень 2021 року, яких набралося близько 700 тис. людей.

Виплати зростуть пропорційно до зарплати і трудового стажу, повідомляє Укрінформ. Тобто що вищі ці показники, то більше заплатять.

Крім того, право на на доплату отримають працевлаштовані пенсіонери, у яких є стаж понад норму (понад 30 для жінок і 35 років для чоловіків). За кожен додатковий рік їм обіцяють по 1% мінімальної пенсії.

Наступний етап підвищення пенсій в Україні – четвертий із п’яти запланованих на 2021 рік – буде в жовтні. Людям у віці 75-80 років доплатять приблизно по 400 гривень. Раніше це підвищення планувалося на липень.

Нагадаємо, з 1 березня для 8 млн. одержувачів в Україні проводиться індексація пенсій. Доплати у кожного індивідуальні, в середньому це 308 гривень. Мінімальна збільшення – 100 гривень. Якщо ж в результаті індексації підвищення виявиться менше 100 грн., решту суми нарахують у вигляді доплати до пенсії.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *