В Україні – 1,593 млн вимушених переселенців з Донбасу та Криму

Станом на 25 вересня 2017 року в Україні зареєстровано 1 млн 592 982 переселенців або 1 285 506 сімей із Донбасу і Криму. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики з посиланням на дані структурних підрозділів соціального захисту населення в областях і при Київській міській державній адміністрації.

Станом на 25 вересня 2017 року вони отримали 2,143 млрд грн допомоги.

У липні КМДА повідомляла, що у столиці зареєстровано більше 170 тисяч внутрішньо переміщених осіб у зв’язку з військовим конфліктом на сході України. Серед них – 77,8 тис. отримують пільги, 19 тис. – мають пенсійне забезпечення.

Внутрішньо переміщені особи, якщо зареєструвалися на новому місці життя, мають право на щомісячну грошову допомогу від держави:

  • для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) – 884 гривні на одну особу (члена сім’ї);
  • для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю – 130 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
  • для осіб з інвалідністю II групи – 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
  • для осіб з інвалідністю III групи – прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність;
  • для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2400 гривень або 3400 гривень, якщо до складу сім’ї входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *