В Одесі відбувся освітній фестиваль “Маркет мов”

В Одесі відбувся масштабний освітній фестиваль з вивчення іноземних мов “Маркет мов”, організований Міністерством інформаційної політики України.

В рамках фестивалю на Грецькій площі пройшли відкриті лекції, майстер-класи, розмовні клуби та презентації мовних шкіл, де учасники фестивалю мали можливість пройти безкоштовне тестування та взяти участь у чемпіонаті з англійської мови, а також приєднатися до масового уроку з вивчення англійської.

“Ми приділяємо значну увагу гуманітарній політиці в прикордонних регіонах, роблячи акцент як на підтримці української мови, так і на необхідності вивчати іноземні”, – зазначила радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк.

Вивчення української мови популяризується через демонстрацію соціальних роликів та спеціальну програму “Лайфхаки: Як спонукати іноземців спілкуватися українською мовою» від народного артиста України, лідера гурту “Мандри” Сергія Фоменка.

Під час фестивалю відбулися кінопокази фільмів під відкритим небом, знятих на замовлення МІП. Так, Герой України, радник Міністра інформаційної політики України Володимир Жемчугов представив документальну стрічку «Бранці Кремля» та розповів про російську агресію на Донбасі.

Також були презентовані дві англомовні стрічки про гостинну та мальовничу Україну – «Дякую» і «Смачного».

Окрім того, на учасників фестивалю чекав концерт та багато інших активностей, а для наймолодших гостей підготували цікаву дитячу арт-зону.

Захід було організувано МІП спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП. Нагадаємо, що в цьому році «Маркет мов» уже пройшов 20 липня у Чернівцях та 27 липня в Ужгороді.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *