В Бучанській колонії злісним порушникам штампували документи про зразкову поведінку

Що відбувається у Бучанській виправній колонії (№ 85) на Київщині? Обласна прокуратура виявила численні випадки безпідставного оголошення засудженим заохочень, які могли сприяти в їх умовно-достроковому звільненні чи заміні невідбутої частини покарання на більш м’яке.

Окремих засуджених заохочено за сумлінну поведінку та ставлення до праці, в той час, коли вони фактично не працювали та порушували правила поведінки і внутрішнього розпорядку колонії, зберігали заборонені предмети.

Водночас, адміністрація колонії обмежується лише профілактичними бесідами з таким контингентом замість притягнення до дисциплінарної відповідальності за вчинення злісних порушень встановленого порядку відбування покарання.

Прокуратурою  направила начальнику Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції матеріали реагування. І вже скасовано 18 незаконних заохочень та призначено службове розслідування. Про це інформує прес-служба прокуратури Київської області.

Фото із сайту “Радіо “Свобода”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *