Уряд обіцяє військовим пенсіонерам підвищені пенсії уже наприкінці цього місяця

Пенсійний фонд України почне виплачувати підвищені пенсії військовим пенсіонерам в кінці березня. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів

“Основні виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень”, – відзначили в уряді.

У Кабміні зазначили, що пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Під час перерахунку пенсій врахують оклад за посадою, оклад за спеціальним званням та відсоткову надбавку за вислугу років.

Керівництву та рядовому складу органів внутрішніх справ перерахують виплати окремо.

В уряді розповіли, що підвищення відбудеться поетапно: з 1 січня 2018 року – в середньому на 1,5 тис. грн, з 1 січня 2019 року – на 750 грн, з 1 січня 2020 року – на 750 грн.

Нагадаємо, що пенсійна реформа набрала чинності 11 жовтня 2017 року. За даними Мінсоцполітики, з 1 жовтня пенсії перерахували для 10,2 мільйона осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат склав 560 грн.

На початку січня цього року прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив перерахувати пенсії військовослужбовцям і 21 лютого Кабінет Міністрів прийняв рішення про підвищення пенсій цій категорії пенсіонерів з 1 січня 2018 року.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *