“Укрзалізниця” відповіла контррозвідці: новорічна ялинка знайшлася. Коштує 600 тисяч гривень

Знайшлася новорічна ялинка на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Про те, що зимова красуня не доїхала до столиці повідомила прокуратура міста.

Ні грошей, ні ялинки – прокуратура підозрює розкрадання 5 мільйонів гривень на встановленні новорічної ялинки на Центральному залізничному вокзалі. Про це йшлося в матеріалі “Новорічна ялинка за 5 мільйонів не доїхала до Центрального залізничного вокзалу. Прикраси були з діамантами?”

Йшлося про те, що Солом’янська окружна прокуратура Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розкрадання коштів АТ «Укрзалізниця» при укладанні договорів на встановлення та прикрашання новорічної ялинки в приміщенні Центрального залізничного вокзалу в Києві на загальну суму близько 5 мільйонів гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до договорів, укладених Філією «Вокзальна компанія» АТ «Укрзалізниця», кінцевий строк виконання робіт з встановлення новорічної ялинки не пізніше 17.12.2021.

І ось “Укрзалізниця” повідомила:

“Сьогодні навіть військова контррозвідка шукала головну залізничну ялинку, а ми її знайшли. Тобто зрада скасовується. Тож можете бути спокійними, її зараз монтує компанія-партнер, яка була визначена через Prozorro. Скасуємо ще одну зраду: коштує ялинка не 5 млн грн, а 600 тисяч гривень. Ялинка на Центральному вокзалі точно засяє 24 грудня, напередодні Різдва”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.