“Укрпошта” прийматиме до оплати банківські картки і зможе переказувати гроші

Національний банк України видав ПАТ “Укрпошта” ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь компанії у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.

Таким чином клієнти “Укрпошти” вже найближчим часом зможуть платити за товари і послуги платіжними картками — через платіжні термінали на поштових відділеннях, на Інтернет-сайті чи в мобільному додатку.

В “Укрпошті” тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банка-еквайера, що дозволить знизити собівартість їх проведення. Головна пошта країни стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa серед небанківських установ України, а також подала заяву про вступ до Національної платіжної системи “Український платіжний простір”, — повідомив в. о. генерального директора “Укрпошти” Ігор Смілянський.

“Укрпошта має більше 11 тисяч відділень. Таке рішення дасть змогу розширити платіжну інфраструктуру для здійснення безготівкових платежів. Крім того, цей крок є дуже важливим для побудови в нашій державі cashless economy та збільшення обсягів безготівкових розрахунків, особливо в невеликих містах і селах, де зараз переважають розрахунки готівкою”, — додав директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олександр Яблунівський.

Для розрахунку банківськими картками у відділеннях “Укрпошти” через систему держзакупівель Prozorro вже закупили 5 тисяч платіжних терміналів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *