Укренерго: окупанти вночі обстріляли одразу декілька об’єктів енергетики, дефіцит все ще зберігається

Поетапне відновлення енергосистеми після ракетної атаки продовжується, але суттєвий дефіцит електроенергії все ще зберігається – у вівторок ввечері ворог повторно обстріляв кілька об’єктів енергоінфраструктури.

Як повідомляють в “Укренерго”, на атомних станціях триває процес завантаження блоків, які відключались через пошкодження електромереж, до планових показників.

“Зберігається складна ситуація на сході країни – ворог вчора ввечері повторно обстріляв одразу кілька об’єктів енергетичної інфраструктури, в той час, як температура в цьому регіоні досягла позначки -17С. Наразі тривають цілодобові аварійно-ремонті роботи.

Також ремонтні бригади працюють над ліквідацією наслідків ракетної атаки в Київській та Одеській областях, налагоджують електропостачання регіонів за резервними схемами”, – йдеться у повідомленні.

“Укренерго” наголошує, що в енергосистемі все ще зберігається суттєвий дефіцит, всім обленерго доведено ліміти споживання електроенергії.

“На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень.

Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись”, – додали в компанії.

Нагадаємо, що у вівторок російські окупанти двічі обстріляли енергетичне підприємство ДТЕК, внаслідок чого його було відключено від енергосистеми.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”