Українці Канади передали кошти для родин Героїв Небесної Сотні

З нагоди п’ятої річниці Революції Гідності, українська громада Канади передала рідним Героїв Небесної Сотні гуманітарну допомогу – чек на суму 10 000 доларів. Ці кошти призначені сім’ям загиблих Героїв, що об’єднались у громадську організацію “Родина Героїв Небесної Сотні”.

Фонд Героїв Небесної Сотні створений у Торонто для допомоги 107 родинам Героїв Небесної Сотні. Кожній родині буде передано 500 доларів, таким чином загальна сума допомоги складе 53 550 доларів, – повідомляє ukrpohliad.

“Українці в Канаді всіляко підтримували українців і під час Революції Гідності, і надають гуманітарну допомогу нашій армії, що бореться із московським загарбником. Сьогодні ми вкотре переконались, що разом виборюватимемо повну перемогу”, – зазначив Сергій Кузан, представник Фонду Героїв Небесної Сотні.

За словами Володимира Бондарчука, Голови “Родина Героїв Небесної Сотні”, сина Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, допомога українців Канади – це яскраве свідчення того, що про чин загиблих на Майдані пам’ятають. “Обов’язок кожного українця – пам’ятати і вшановувати Героїв сучасності, що загинули на Майдані. Вони – приклад самопожертви, відданості та волелюбності. Ми в боргу перед ними. Ми маємо виправдати ту найвищу ціну, яку Герої заплатили за Українську Державу – життя кожного”.

“Герої Небесної Сотні ціною власних життів розпочали боротьбу за звільнення України. Наша подяка – це щоденна праця, аби втілити ідеали Революції Гідності. Ми також щиро хочемо підтримати родичів, які попри біль втрати, проявляють громадянську мужність, віддано служать українському народові”, – переконаний Сергій Кузан.

Українська громада Канади з початком Революції Гідності та російсько-української війни активно займається волонтерством. Зокрема, проектами Місія “Схід”, “Друг Героя”, а також Фонду “Приятелі ЗСУ”.

Організація “Родина Героїв Небесної Сотні” створена з метою поширення інформації про Героїв Небесної Сотні, захисту цінностей Революції Гідності, захисту інтересів членів родин Героїв.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *