У Тернополі чоловік третій раз заразився коронавірусом

У Тернополі виявили хворого, який заразився коронавірусом в третій раз. За даними медиків це можливо і були зафіксовані випадки реінфекції. Однак у ВООЗ поки ці випадки не підтвердили.

Про це розповів голова регіонального управління охорони здоров’я Володимир Богайчук на сторінці Тернопільської облдержадміністрації у Фейсбуку.

Він стверджує, що в області виявлено чоловіка, який вже двічі перехворів коронавірусом і заразився ним втретє.

Чиновник зазначив, що в області є люди, які заразилися повторно і є людина, що підхопила COVID-19 втретє. Він також розповів, що близько 30 пацієнтів знаходяться у важкому стані і більшість з них лікуються в Монастириському районі. Богайчук пов’язав таку обстановку з небажанням людей дотримуватися карантинних обмежень.

Крім того, відомості про повторне зараження пацієнтів надходили з Китаю ще взимку. Там були зафіксовані випадки виявлення коронавірусу у людей, що вже вилікувалися від нього. Проте учені допускають, що рецидив хвороби може з’являтися через недолікування першої фази захворювання. Також вони допускають, що ПЛР-тест може виявляти вже неактивні сліди коронавіруса в крові і давати помилковий результат про зараження.

Медики ні в одній країні світу досі не знають, як довго тримається захисна функція організму людини після того, як вона перехворіла коронавірусом.

Нагадаємо, що в Україні зафіксовано новий антирекорд захворювання коронавірусом.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =