Як і де в Києві торують стежину до «зірок» (+відео)

Тисячі юнаків і дівчат мріють про «червону доріжку» слави, популярності, визнання, а відтак і про високі кінематографічні нагороди, європейський подіум, обкладинки глянцевих журналів…

Звичайно, не усім щастить досягнути вершин. Бо це залежить від дуже багатьох чинників, а найперше – від щоденної копіткої праці, постійного навчання в поті чола, від того, хто навчає торувати многотрудну стежину до «зірок». А хіба талант не варто брати до уваги? – можливо, хто додасть. Погоджуємося.

І ми знаємо, де у Києві відкривають дитячі таланти, де кожному дають шанс до здійснення високих, найзаповітніших мрій. Кореспонденти «Українського репортера» завітали до агентства моделей та акторів “Red Carpet agency” і відразу ж потрапили… на театральну репетицію. Принаймні так подумалося, але по хвилі нам стало зрозуміло, що мимохіть стали глядачами етюду-імпровізації.

О, на сцені – улюблений актор і співак мільйонів шанувальників. Сам Анатолій Гнатюк, народний артист України! Його партнерами з імпровізації виступають двоє учнів. Грають сценку в кафе. Гнатюк переходить то на гумор, то на оригінальні й цікаві репліки, додаючи етюду певного драйву, який потім завершиться вигуками: «Браво!» з боку зали. А неподалік стоїть і режисер – відома акторка театру і кіно Лідія Семесюк, вона також (в уяві) вся на сцені.

Мабуть, трішки хвилюється. Це ж її учні сьогодні показують на практиці, чи добре засвоїли урок. Найвищою оцінкою стали… оплески.

– Молодці, дуже добре справилися із цим завданням, – хвалить підопічних Лідія Семесюк.

– Є таланти, стовідсотково, – скаже нам дещо згодом Анатолій Гнатюк. – Хтозна, може серед учнів “Red Carpet agency” є майбутні великі актори, скажімо такі як Амвросій Бучма, Богдан Ступка… Все може бути.

А поки що разом з усіма присутніми ми дивимося майстер-клас маестро Гнатюка. І його виступ стосується продовження теми імпровізації. Бо Анатолій Васильович згадав дещо з власного досвіду, зокрема як йому вдалася чудова імпровізація під час розіграшу чергового тиражу «Лото-Забава» в прямому телеефірі. У студії несподівано сталася технічна заминка – «завис» комп’ютер. І Гнатюк не розгубився – разом з присутніми в залі з насолодою співав легендарну пісню про смереку. Як йому вдалося це? Ще й невимушено, непомітно для мільйонів глядачів, адже такий відступ був не по сценарію. Ось про ці секрети творчої кухні він і розповідав учням агентства моделей та акторів.

Тему про здібних, обдарованих дітей зачинає в розмові з нами й засновник “Red Carpet agency”, відомий актор театру та кіно Назар Борушок. Окрім усього, він викладає тут такі дисципліни як акторська майстерність, основи шоу-бізнесу.

– Талановитих, типажних дітей є багато, – розповідає Назар Борушок. – Їм треба допомагати розвиватися, щоб вони вміли заявити про себе, щоб згодом, після років навчання і вдосконалення, працею над собою стали великими профі, щоб ними пишалися як в Україні, так і у світі. Не приховую, що такі думки «крутилися» в голові, коли створював це агентство. А в поміч мені було те, що маю чимало знайомих професійних акторів, кастинг-директорів, кастинг-менеджерів. Я задоволений, що сьогодні агентство ефективно співпрацює з ними, направляючи своїх учнів для участі в кіно-, й театральних пробах. Ми усіляко підтримуємо тих дітей, які хочуть себе проявити, в тому числі на подіумі, або ж на театральній сцені. Наприклад, в Державному музеї авіації, що в Жулянах, у нас є оригінальна сцена – літак. Щороку в салоні лайнера граємо вистави, залучаючи дітей з нашого агентства.

– Чи не боїтеся конкуренції?

– А вона є скрізь. Конкуренція – це стимул бути кращим, бути першим, успішнішим, – переконаний директор агентства.

До цих слів співрозмовника додамо, що команда “Red Carpet agency” – професіонали, за плечима яких і визнання, і досить успішна діяльність. Скажімо, сценічну мову викладає Julik (Назарій Гук), співак, телеведучий музичного хіт-параду «One Muz» на телеканалі «Правда ТУТ», саундпродюсер та композитор, колишній учасник колективу «DZIDZIO».
Julik зіграв головну роль у відомій кінострічці «DZIDZIO Контрабас», знімався в багатьох короткометражках.

А такий цікавий предмет, як «Фотопозування» – сфера викладацьких турбот Марії Гребенюк (свого часу вона була переможницею третього сезону «Супермодель по-українськи»), топ-моделі Катерини Куліченко.

Дисципліну «Дефіле» викладає також знаменитість – Дмитро Ящук.

«Зіркова» команда є своєрідною гарантією успіху агентства моделей та акторів, на чому наголошувала в бесіді з нами директор Анастасія Александрова. Про нашу співрозмовницю скажемо, що вона була режисером-постановником показів в рамках “ТыкWEEK 2017”, “Antvan Fashion Days 2018″,”Х фестиваль молодих дизайнерів-2018 при відкритті Київського Університету Моди”,”ХІ фестиваль молодих дизайнерів 2019 Sun Fest”. В агентстві пані Анастасія викладає основи модельного бізнесу, є куратором фотозйомок.

Анастасії Александровій легко й приємно говорити про модельну сферу, про те, які цікаві несподіванки очікують на учнів. Послухаймо:

– Ми займаємося організацією та проведенням фешн-івентів, таких як фотозйомка для журналів, каталогів, різних інтернет-магазинів, беремо також участь і подіум-проєктах, презентаціях, виставках, відеозйомках… При агентстві є піврічний інтенсив-курс для юнаків та дівчат, які, можливо, мріють підкорити подіум чи з’явитися на суперобкладинках відомих глянцевих журналів. Але без відповідного навчання туди «не пробитися», тобто лише одного бажання мало. Ми даємо молодим людям шанс… Віримо, що наше агентство дасть путівку в життя багатьом юнакам та дівчатам, які в майбутньому стануть відомими акторами, моделями, просто успішними людьми. Над цим і працюємо щодня.

-У дітей тут, образно кажучи, горять очі від великих і гарних перспектив. Зокрема, вони знають, що готується вистава (справжня!), у якій буде задіяно 50 відсотків професійних акторів і 50 відсотків – дітей. Тому в наших учнів з’явиться новий досвід – працювати на глядача, позбутися певних страхів перед публічними виступами. Але для цього потрібне досконале знання тексту, розуміння сценічного образу, своєрідне енергетичне включення у виставу, загалом все те, чому навчаємо в агентстві, – розповідає відома акторка театру та кіно Лідія Семесюк.

Пані Лідія додає, що діти тут – щирі, класні, у них є велика жага до знань. А ще у них – мільйони запитань: а як? а чому? а як скорегувати цю роль? У цьому агентстві – неймовірна творча атмосфера.

До речі, це нам підтвердив і Юлік (Назарій Гук), який навів цікаве порівняння:

– Під час уроків сценічної мови я набираюся шаленої енергетики. Бо кожна дитина як нескінченна батарейка – у них дуже багато енергії, якою можна і самому підзарядитися. Спочатку я не був упевненим, що учні виконуватимуть домашні завдання, думав, що час од часу вони даватимуть собі слабинку. Але помилявся. У них – дивовижна зацікавленість уроками. Дай, Боже, як то кажуть.

Того дня ми, журналісти, також побачили, як наполегливо вчаться майбутні актори. «Хочеться творити, творити, – промовляє Ніна Скрипченко. – Тут відчуваєш себе як птаха в польоті. Мріємо про успіх.

– Кожен майстер-клас – це незабутній досвід, – переконаний Даніла Захарченко. – Зігравши на сцені із самим Анатолієм Гнатюком, я узяв собі за правило: завжди бути готовим до імпровізації, навіть якщо в тебе щось не виходить.

-Я багато що відкрила для себе під час занять, – говорить Маргарита Кальченко. – Головне, що уроки дають змогу бути впевненим у собі. А це дуже важливо у житті.

Поспілкувавшись з командою агентства, дітьми, ми також сказали усім: «Браво!». Ви – кращі!

Світлана КОВАЛЬОВА, Леонід ФРОСЕВИЧ

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + five =