У школі Миколаєва 37 дітей госпіталізували через отруєння невідомим аерозолем. Двоє в реанімації

Через розпилення невідомого аерозолю з різким запахому будівлі школи №6 у Заводському районі міста Миколаєва 32 дитини потрапили до лікарні. Діти скаржилися на подразнення очей та верхніх дихальних шляхів. Загрози їхньому життю немає, повідомляє ДСНС.

Пізніше в.о. міністра охорони здоровя Уляна Супрун уточнила, що на лікарняні ліжка потрапили 37 дітей.

“Двох дітей госпіталізовано для СПОСТЕРЕЖЕННЯ у реанімаційне відділення зі скаргами на головокружіння та болі в животі. Наголошую, наразі загрози життю дітей немає”, – додав у Фейсбуку заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Євген Шевченко.

“Учбовий процес було припинено, учнів (380 осіб) виведено на вулицю.
На місце прибули хіміки Головного управління на пересувній хіміко-радіологічній лабораторії, чергова зміна оперативно-координаційного центру, бригади швидкої медичної допомоги та співробітники правоохоронних органів. Спеціалістами ДСНС проведено відповідні заміри небезпечних речовин не виявлено,” – йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

У школі Миколаєва 32 дітей госпіталізували через отруєння невідомим аерозолем

Депутат Миколаївської міськради Дмитро Жвавий повідомляє, що на уроці стався витік реактиву, речовина дуже нагадує сльозогінний газ з балончика “Черемуха”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *