У Рівненській області жінка посвятила паску і зникла

У Рівненській області третю добу шукають 83-річну жінку Ганну Васейко, яка не повернулася додому з великодньої служби. Востаннє її бачили односельці вночі другого травня – жінка йшла із церкви центральною вулицею. Поліцейські, рятувальники та місцеві прочісують закинуті будівлі, поля та лісосмуги. Однак і досі жодного сліду. 

Як повідомляє ТСН, поліцейські, рятувальники та селяни прочісують хащі, обходять закинуті двори. Дивляться у кожний закуток, обстежують льохи та колодязі. Інші пошукові групи ходять полями, лісосмугами та біля водойм. Дивляться і з повітря.

Рідна сестра пані Ганни Віра каже, що обидві одинокі, тому живуть разом. Та вже третю добу як сестри немає після освячення паски. Ще як поверталася з кошиком із церкви о пів на четверту ночі її зустріли односельці. Потому жінку уже ніхто не бачив. «Бабу обігнали. Ми пішли. Ще 5-10 хвилин минуло, як не стало баби», – каже Оксана, яка була останньою, хто бачив жінку.

Куди поділася, що сталося – приголомшені і селяни і пошуківці.  «Це здивування. Відстань від церкви додому невелика», – каже поліцейський офіцер громади Михайло Колоєзд.

До півтора кілометра центральною вулицею. «Розглядали першу із версій, що вона могла через похилий вік, чи забути дорогу додому, чи куди вона йде і таким чином звернути не туди, куди потрібно», – кажуть в місцевій поліції.

Та пані Віра стверджує, що її сестра в здоровому глузді і їй важко ходити. Відтак далеко зайти не могла, а в радіусі 10 кілометрів все оглянули і не раз. У селян свої припущення. «Це просто вивезена з села, або збили, або так вивезли. Тут її немає в селі», – каже місцевий Олександр.

Але знову питання – нащо комусь викрадати літню жінку. Версію стосовно ДТП розглядали і в поліції. Та схильні її відкинути. «Будь-яких слідів, які б вказували на те, що відбулося якесь зіткнення транспортного засобу із громадянкою, в нас таких відомостей немає», – переконує т.в.о керівника слідства Млинівського відділення поліції Роман Гасяк .

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *