У Польщі поліція відкрила вогонь по групі українців і грузинів

У польському місті Згеж поліція відкрила вогонь по групі грузинів і українців. Про це повідомляють місцеві видання.

Конфлікт стався у ніч на п’ятницю, 23 лютого. Поліцейський патруль помітив групу чоловіків, які розпивали алкоголь. Під час перевірки з’ясувалося, що це були іноземці – українці і грузини.

Поліція стверджує, що компанія ігнорувала їхні вимоги припинити “вечірку”, їм на допомогу прийшла ще одна група чоловіків, і компанія стала поводитись агресивно. Начебто, почали кидати каміння у бік правоохоронців.

Поліціянти зробили кілька попереджувальних пострілів у повітря, однак і це не злякало чоловіків. Правоохоронці відкрили вогонь на ураження.

Як наслідок, п’ятеро отримали поранення в ногу, чотирьох з них довелося госпіталізувати, їхньому життю ніщо не загрожує. Їхня національність не уточнюється. До госпіталю довелося відправити й одного поліцейського, який отримав травму голови.

Загалом до відділків забрали 13 учасників конфлікту – громадян України та Грузії. Один із них арештований. Всі іноземці працювали в Польщі, чи легально –  з’ясовують компетентні органи.

Тим часом внутрішнє розслідування показало, що поліцейські законно застосували зброю. За напад на поліцейського і заподіяння йому шкоди учасникам інциденту загрожує  позбавлення волі до 10 років.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.