У Миколаївському зоопарку зграя бродячих собак загризла чотирьох альпак (+відео)

У Миколаєві зграя бродячих собак проникла на територію зоопарку і загризла чотирьох альпак – схожих на лам і верблюдів високогірних одомашнених тварин з Південної Америки. Місцеве населення розводить альпак через цінну вовну, яка у семеро тепліша за вовну вівці, майже водонепроникна і не викликає алергії.

“У ніч з 30 квітня на 1 травня о 3-й годині ночі, через отвір в огорожі зоопарку на його територію проникла зграя бродячих собак, що було зафіксовано камерами відеоспостереження на території зоопарку.

Пост відеоспостереження знаходиться в приміщенні охорони. На жаль, охорона зоопарку вчасно не побачила це. Собаки пробралися у вольєр до альпак і загризли чотирьох тварин. Тим самим зоопарку завдано значної шкоди.

Згідно з угодою, укладеною з охоронною фірмою ТОВ “Агенція Безпеки “Центр”,
охорона має компенсувати ринкову вартість тварин – від 150 тисяч гривень до 180 тисяч.

1 травня, о 6:30 ранку в зоопарк викликали оперативно-слідчу групу поліції і написали заяву про цю подію”, – повідомляє зоопарк на своїй сторінці в Інтернеті.

Директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій повідомив, що собаки загризли самця (“Пудель”), двох самок (“Болонка” і “Каштанка”) і дитинча альпаки.

Миколаївський зоопарк їх не купував, а отримав за програмою обміну від львівського зоопарку “Лімпопо” у травні 2013 року.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *