У МОЗ пояснили, як лікуватися від COVID-19 без декларації з сімейним лікарем

У МОЗ розповіли, що необов’язково мати декларацію з сімейним лікарем, щоб надали медичну допомогу. Лікувати зараженого коронавірусом повинні і без сімейного лікаря. Декларацію можна буде підписати вже після одужання.

«Якщо у вас немає сімейного лікаря, а ви захворіли на COVID-19, вам зобов’язана амбулаторія надати медичну допомогу. Навіть, якщо у вас немає сімейного лікаря», – заявив під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Нагадаємо, Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні планує заслухати інформацію Кабінету міністрів про заходи протидії поширенню COVID-19. Також депутати планують з’ясувати в уряду причини введення карантину вихідного дня і введених у зв’язку з ним обмежувальних заходів.

Через погіршення епідеміологічної ситуації, 11 листопада Кабмін запровадив в Україні загальнонаціональний «карантин вихідного дня», що попередньо діятиме з 14 до 30 листопада. У вихідні з 00:00 суботи до 00:00 понеділка будуть закриті ТРЦ, басейни, спортзали, кінотеатри, заклади харчування з організацією дозвілля. Ресторани і кафе працюватимуть лише на винос. Також заборонені планові госпіталізації.

У відповідь, представники ресторанного бізнесу провели акцію протесту поруч з будівлею Кабміну. А мер Львова Андрій Садовий відмовитися виконувати урядову постанову.

Влада Чернігова звернулися з проханням до уряду скасувати карантин вихідного дня на території України. Також карантин відмовилася виконувати місцева влада Рівного.

У Верховній Раді зареєстрували постанову щодо скасування карантину «вихідного дня». Таку рекомендацію парламент надав уряду.

В Україні виявили 11 968 нових випадків коронавірусу. Найбільш складна епідеміологічна ситуація в Києві(+1143), Дніпропетровській(+808), Одеській(+761), Черкаській(+755)та Запорізькій(+734)областях.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *