У міській лікарні Ужгорода лікарям доводиться обирати, кого рятувати, а кого ні

Про проблему у Фейсбуку повідомив ужгородський лікар Ярослав Глагола, він зазначив, що ситуація критична і потребує негайного вирішення.

“Практика боротьби із ковідом показала, що на 100 стаціонарних хворих потрібно 80 оксигенераторів. Наразі наша лікарня має 26 апаратів на майже 150 хворих. Це колапс! Або він скоро настане при такому непрагматичному та безвідповідальному розумінні ситуації…”

Про це також написав у Фейсбуку син Ярослава Глаголи,  журналіст Віталій Глагола: в Ужгородській міській лікарні надали нові ліжкомісця, однак пацієнтів не забезпечили киснем.

“Наприклад, кисню потребують 26 хворих, а оксигенетаротів у нове відділення дали два. Лікарям вже доводиться обирати – кому дихати, а кому ні”, – розповів журналіст.

Він також опублікував пряму мову заступника мера: «Нові концентратори мають бути на наступному тижні. Зроблена передоплата і очікуємо 30 ,але ціни по ходу міняються , завтра запропонують по іншій ціні і скажуть не хочете то чекайте слідуючючої партії тому очікуємо від 25 до 30 . Вибирати не приходиться, все їде з Китаю».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *