У Київраді напали на охорону через землю на Троєщині (+відео)

У Київській міській раді вкладники, які вимагають виділити їм земельну ділянку на Троєщині під житловий кооператив, влаштували бійку з охороною. Близько 11:20 вони розбили скло в колонній залі на першому поверсі Київміськради й атакували охорону. Відомо як мінімум про одного постраждалого – одному з “активістів” зламали ногу.

До КМДА прорвалися майже 100 людей. Під час переговорів із ними депутати пообіцяли поставити їхнє питання – про “зазморозку” будівництва “ЖК Перлина Троєщини” – на розгляд Київради як позачергове і пропустити в сесійну залу активістів.

Поки Київська міська рада проводила засідання, на вулиці тривала акція. 400 людей вимагали  виділити землю для “ЖК Перлина Троєщини” й узгодити це питання з контролюючими органами.

За словами людей, перша і друга черга будівництва вже здані в експлуатацію, проте третя не може розпочатися через відсутність дозволу на будівництво.

Депутати, як обіцяли, дали дозвіл на розробку проекту будівництва. Після цього протестувальники почали залишати майданчик біля Київради.

Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *