У Києві стало безпечніше. Якщо вірити столичній владі

За 10 місяців поточного року кількість правопорушень у столиці зменшилася на 13% порівняно із січнем-жовтнем 2017-го, а розкриття виросло більш ніж на чверть.

Ці цифри пролунали на розширеному засідання колегії КМДА, передає «Український репортер».

На думку столичних чиновників, ці результати свідчать про «ефективність цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця» на 2016-2018 роки». На реалізацію цієї програми нинішнього року виділено 120 млн. 972 тис. грн., нагадують у КМДА.

Заступник начальника ГУ Нацполіції в Києві Віктор Нечитайло поінформував, що від початку року оператори служби «102» у столиці прийняли понад 1,2 мільйона повідомлень громадян.

«До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 52 тисячі 755 кримінальних проваджень, що на 13% менше, ніж у 2017 році. Розкриття правопорушень вдалося підвищити на 25,6%. У середньому щоденно у столиці реєструють 175 злочинів. Рівень злочинності з розрахунку на 10 тис. населення становить 180,2», – відзвітував Віктор Нечитайло, уточнивши, що рівень розкриття вбивств сягнув 91%.

Він додав, що за рік злочинів у публічних місцях поменшало на 14%. Крім того, на 42% знизилася кількість правопорушень із застосуванням вогнепальної зброї.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *