У Києві демонтують канатну дорогу через Дніпро

Київська міська державна адміністрація вирішила закрити і демонтувати канатну дорогу – тролей – через Дніпро. Про це повідомив радник мера Києва, народний депутат Дмитро Білоцерковець.

“Місто прийняло рішення закрити і демонтувати небезпечний тролей, який знаходиться біля Арки дружби народів. На даний момент він там розміщений незаконно і з недотриманням усіх необхідних норм.

Таке рішення було прийняте з двох причин:
1. Недотримання правил, що зафіксовано відповідними службами, а так само у зв’язку з великою кількістю скарг від клієнтів, які неодноразово зависали під час спуску.

Також перевіряється випадок з можливим падінням людини з троллея. Чому можливим? Є відео зі свідченнями потерпілого, який говорить про те, що він нібито впав з дерева біля тролея, хоча ми розуміємо, що з ним могли домовитися.

2. Підготовка до будівництва канатної дороги, де місто перебуває в активній фазі проектування, а, значить, скоро почнуться різні підготовчі роботи. Нагадаю, що ця канатна дорога з’єднає Арку, Труханів острів і Поштову площу”, – написав Білоцерковець у Фейсбуку.

Він нагадав, що торік місто продало з біржових торгів право на розміщення тролея. Дозвіл видали на один сезон. Тоді переможець біржових торгів заплатив 250 тисяч гривень за сезон роботи, а однією з основних вимог для участі в торгах було дотримання всіх норм безпеки. Незважаючи на всі приписи, представники тролея продовжили незаконно його експлуатацію в цьому сезоні.

25 травня при переправі на канатній дорозі через Дніпро травмувався чоловік. Про це повідомили очевидці в Фейсбуку. Трос обірвався і людина впала на пісок.

https://www.facebook.com/100011554638982/videos/540795222982294/?t=3

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *