У Херсонській області тепер є Служба щастя

Херсонська обласна держадміністрація створила Службу щастя і поліпшення якості життя. Її керівницею стала Весна Карпук. І хоч жінка не має освіти соціолога, і раніше працювала продавцем одягу, зате, як сама сказала – має оригінальне ім’я.

Створити таку службу доручив глава Херсонської ОДА Юрій Гусєв, – повідомляють в пресслужбі ОДА.

“Завдання цієї служби – визначати індекс щастя, методологію розрахунку якого вже затверджена розпорядженням голови обласної державної адміністрації. Служба буде вимірювати цей індекс, розуміти, яка його динаміка з року в рік, з кварталу в квартал або протягом півроку, наприклад. І, виходячи з цього, розуміти, що саме не влаштовує людей, робить їх нещасними”, – сказав радник Гусєва Андрій Богданович в інтерв’ю Громадському радіо.

“Весну Карпук призначили на посаду відповідно до розпорядження голови ОДА № 144-ОС від 7 лютого 2020 року. До виконання обов’язків вона приступила 10 лютого”, – йдеться в повідомленні.

Журналіст Михайло Скляр написав у Фейсбуку, що раніше Карпук працювала продавцем жіночого одягу та консультантом в автосалоні.

“До кар’єрного зльоту Весна працювала продавщицею жіночого одягу та консультантом в автосалоні. Однак Голова ХОДА розгледів якимось чином у дівчини потенціал ощасливити жителів Херсонської області. Сказано-зроблено і Весна тепер держслужбовець і командує фронтом боротьби за щастя в окремо взятому регіоні”, – зазначив Скляр.

Він зазначив, що на запитання журналістів, чому її підтримала конкурсна комісія, адже вона не має спеціальності соціолога, як того вимагали умови конкурсу, Карпук сказала, що “має оригінальне ім’я, яке добре підходить до Служби щастя”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *